KSL na BiteFight s2

Forum Klanu KSL


  • Index
  •  » Poradniki
  •  » Szukasz dziewczyny??? Poradnik dla ciebie. ;)

#1 2011-02-20 21:14:20

 Driwer

Obserwator

24915475
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 3
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Driwer
Ranga w grze (Klan): Wojownik

Szukasz dziewczyny??? Poradnik dla ciebie. ;)

Na wstępie zaznaczę że nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie, jednak zasady jakich się zawsze starałem przestrzegać oraz obserwacje z własnego doświadczenia zawsze mi pomagały mi znaleźć dziewczynę, z którą mogłem spędzić miło czas. Nie dowiesz się tutaj bezpośrednio jak "zaliczyć" na imprezie obstawiając drinka, tylko jak wzbudzić sobą zainteresowanie płci przeciwnej.

1. Higiena/Zadbanie

Bardzo ważny aspekt, jeśli jesteś samotny i chcesz to zmienić. Staraj się zawsze wyglądać zadbanie, umyte włosy, świeży wygląd. Wiele kobiet mocno zwraca uwagę na to czy jesteśmy zadbani czy też nie, w znacznie większej mierze niż my. Myj się codziennie, brud za paznokciami jest niedopuszczalny. Dłonie również mają znaczenie. Jak na wielu forach młodzieżowych można wyczytać, dziewczyny lubią miękkie, czyste dłonie.


2. Fryzura

Każdemu pasuje inna fryzura, staraj się jednak unikać żelu z efektem mokrych włosów. Jeśli masz kształt twarzy do której pasuje żel, naucz się go używać. Parę porad możesz uzyskać będąc u fryzjera. Sam polecam gumę do włosów, której praktycznie nie widać.

Wiele dziewczyn wprost kocha facetów z długimi włosami. Jak pisze użytkowniczka pewnego forum:




Nie rób jednak nic na siłę, pamiętaj też o tym aby podobać się samemu sobie, bo to da ci większe poczucie pewności.

Masz trądzik? Zainteresuj się zwalczaniem go, wizyta u dermatologa wskazana, jeśli nie, poczytaj na internecie o sposobach na niego 


3. Sposób bycia/zachowania

Nie rób z siebie pajaca/błazna klasowego . Będziesz w centrum uwagi, owszem ale sposób postrzegania ciebie jest ważny, a świadomie za błazna chyba nie chcesz robić  Owszem, kobiety lubią facetów "z jajem", którzy umieją zarzucić żartem, ale umiar to podstawa.

Słuchaj, słuchaj i jeszcze raz słuchaj. Jeśli to co cię interesuje w danej dziewczynie to coś więcej niż cycki, nie powinieneś mieć tego problemu. Jeśli chodzi o cycki i czytasz ten poradnik, wróć do głównej strony forum. Pamiętaj też o tym że dziewczyna słucha ciebie. Mów z sensem, zaangażowaniem i szczerze. Nie kłam, nie staraj się imponować głupotami. Dziewczyna to nie twój kumpel samiec, informacja co robiłeś wczoraj na imprezie nie doda ci punktów zajebistości czy seksapilu (oczywiście mowa o normalnych dziewczynach) .

Tajemniczość. To co nieznane zawsze nas fascynuje, podobnie może być z tobą. Nie wysilaj się jednak na siłę być skryty, otwartość zawsze jest w cenie.

Pamiętaj też o tym że kobiety również kochają uszami.



Wiesz o co chodzi? Rozumiesz? Punkt dla ciebie

Bądź pewien siebie, zdecydowany i zaradny. To bardzo pozytywne cechy i jakże pomocne w codzinnym funkcjonowaniu. Inteligencja również ma duże znaczenie, pamiętaj o tym. Jesteś oczytany, inteligentny? Super, dodatkowe punkty premium

4. Twój wygląd

Nie musisz być super przystojny. W przeciwieństwie od nas kobietom potrzeba więcej czasu na ocenę atrakcyjność chłopaka. Również wygląd nie jest ważniejszy od charakteru (sprawdzone info). Jak wcześniej pisałem, sposób rozmowy i bycia bierze górę. Nie patrz codziennie w lustro i nic sobie nie wmawiaj, bo to zbędne i niepotrzebne. Chodzisz na siłownię? Fajnie, ale stereotypowy koks na kreatynie nie wzbudza podziwu 

5. Przyjaźń

Punkt który ma niemałe powiązanie z punktem trzecim. Masz przyjaciółkę która ci się podoba, przyjaźnisz się z nią od dłuższego czasu ? W większośc i przypadków jesteś na straconej pozycji. Nie w każdym przypadku ale w większości. Jeśli nie odczuwasz że podobasz się swojej przyjaciółce na żaden sposób, nie masz szans. Jesteś dla niej jak brat, a z bratem się nikt raczej nie umawia. Nie pociągasz jej raczej od strony chłopaka któremu może się wyżalić, o którym wie wiele rzeczy, którego zna prawie w całości. Jeśli jednak kochasz tą osobę i myślisz o każdym jej słowie, nie poddawaj się! Upór, to cecha pozytywna która może odmienić nie jeden punkt widzenia u kobiet.

6. Masturbacja

Nie mówię że każdy to robi, nie każdy spróbował, ale jednak większość nastolatków  Jesteś jednym z praktykujących onanizm ? Staraj się od tego odchodzić. Dlaczego? Masturbacja w dużej mierze zmienia punkt widzenia kobiet, stają się obiektem wyłądowania napięcia seksualnego. A przecież masz je też słuchać. Jedno z drugim może ostro kolidować. Nie broń się, że to nieprawda, bo mądrzejsi od ciebie już o tym wiedzieli  Oczywiście onanizm jest naturalny, często towarzyszy dojrzewaniu. Ale jak się zazwyczaj zachowujemy dojrzewając? Głupio oczywiście.

7. Komputer ;]

Wielu zapewne lubi te jakże pożyteczne urządzenie, w tym i ja. Pamiętaj jednak, aby zachować umiar. Często osoby uzależnione od komputera nie mają życia towarzyskiego, realnego które jest o wiele lepsze niż wirtualna rzeczywistość. Uwierz mi, przyjemniej spędzić ten czas ze swoją wybranką, która może dać ci o wiele więcej 

8. Ja chcę seksu!

Spokojnie, każdy chce. Jeśli wyczuwasz, że twoja partnerka nie jest dziewicą, możesz czekać na swobodny porządek zdarzeń. Masz pewność że jest ? Nie śpiesz się, seks jest przez kobiety zupełnie inaczej odbierany. Pierwszy raz ma bardzo duże znaczenie dla nich, pewnie będzie niejedna próba, ale w końcu osiągniecie to co checie. Pamiętaj że do seksu trzeba dojrzeć. Chcesz się chwalić przed kolegami? Polecam klocki Lego, ewentualnie bajki na Disney XD

9. Po co mi dziewczyna?

Związek opiera się zazwyczaj na miłości lub w latach młodzieńczych na zauroczeniu i dobrej zabawie. A chyba lubisz dobrą zabawę ? Oczywiście że można też fajne spędzać czas bez dziewczyny. Ale! To jej się zwierzasz, to ty czujesz się bardziej potrzebny, no i te miłe uczucie w sercu że jesteś komuś bliższy ;] Polecam, lepsze niż narkotyki wszelkiego rodzaju czy serwery cs z diablo mod/bf2 mod.

___________________________________________________________________________________________

Mam nadzieję, że poradnik przyda się paru osobom. Jak wcześniej wspomniałem, nie liczcie na mały rajd po panienkach z dużymi piersiami, pisałem to dla osób z "normalnymi" poglądami

By Driver


Motocykliści dzielą się na 2 grupy:
Tacy co zaliczyli glebę
i tacy którzy się do tego nie przyznają

Offline

 

#2 2011-02-20 21:26:35

 MiseQ

Administrator

status miseq_pl@jid.pl
597588
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 8
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: MiseQ
Ranga w grze (Klan): Admin
Poziom postaci w grze: 23
WWW

Re: Szukasz dziewczyny??? Poradnik dla ciebie. ;)

Piękna praca Driwer. Oby tak dalej!


http://s2.bitefight.pl/img/logo/2/tmp/m-1-1-1-1-1-1-28.png

Offline

 
  • Index
  •  » Poradniki
  •  » Szukasz dziewczyny??? Poradnik dla ciebie. ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.narutograa.pun.pl www.buciarnia.pun.pl www.rponline.pun.pl